תורת הפנג שווי

החיים על פי תורת ה "פנג שווי " – הזמינו את האנרגיה אליכם הביתה.

פנג שווי- לא עוד מסעדה סינית...
תורת הפנג שווי נולדה בסין לפני חמשת אלפים שנה, פירושה הוא "רוח ומים" הסינים מאמינים כי יש קשר בין ההרמוניה בבית לבין מיקום הריהוט ושתורה זו אחראית על האיזון בין היסודות בטבע, תורת הפנג שווי מלמדת כיצד לשמור בבית על זוגיות טובה, בריאות , פרנסה ותחומי הצלחה שונים, המטרה היא לעצב את הבית בצבעיו ובצורתו, באופן שיתאים לאנרגיות שלו. עיצוב בסגנון זה, מתאפשר בבית קיים או בית בבניה, מעצבי פנים שמעצבים על פי תורה זו, מגיעים אליכם למקום אותו תרצו לעצב, עורך רשימה מדויקת של מצב הבית הקיים ומתחיל לעצב אותו על פי תאריכי לידה של דיירי הבית והעדפות של כל אחד מהם. כל זאת כמובן תוך ליווי צמוד ותמיכה לכל אורך הדרך.
על פי תנועת האנרגיה..
תורת הפנג שווי מתייחסת לכמה אומדנים בית בו אתם גרים או הולכים לגור, חומרים מהם עשויים מהרהיטים, צבעים, טקסטיל, כיוון ישיבה או שינה, מיקום הבית המאפשר מעבר אנרגיה זורם ללא חסימות ועל ידי כך תוכלו לזכות בשפע ובאנרגיה חיובית בביתכם. תורת הפנג שווי מתאימה לעיצוב כל חלל וכל מבנה, הרבה בעלי עסקים פונים אל מעצבי פנים בתחום תורת הפנג שווי על מנת להיוועץ בהם באשר למיקום העסק ולמיקום הריהוט בו כדי לגרום לעסק להצליח ולאנשים שבאים אליו להרגיש טוב בעזרת אנרגיה חיובית.
פנג שווי – כל אחד יכול...
גם אם אתם לא בקטע של שיפוץ או בניית בית חדש, תמיד יש מקום ואשרות לשינויים פיסיים שיביאו איתם שינויים רוחניים לטובה, אז לפני שאתם שוברים קירות, קחו כמה טיפים שיעזרו לכם להכניס אנרגיה חיובית ושפע לביתכם בכוחות עצמכם:
תורת הפנג שווי מלמדת כי חפצים ישנים שאנחנו לא משתמשים בהם, גורמים לעיכוב בהצלחה ולא מאפשרים זרימה הלאה, חפשו בבית מוצרים מקולקלים או ישנים שאין לכם צורך בהם ושהליכו לפח, תקנו או החליפו בחדש, זה יפנה מקום לאנרגיה חיובית חדשה ומרעננת להיכנס לביתכם.
הקפידו על מעברים פתוחים מביתכם, הזיזו כל מה שחוסם את דרך ואת האנרגיה, פתחו מעברים, כך תגרנו לבית להיראות גדול ומרווח יותר , מזמין יותר וזו גם דרך טובה לפנות מקום מעבר לזרימה ואנרגיה טובה
ניקיון וסדר, גם בלי להאמין בתורת הפנג שווי, סדר טוב בבית יעניק לכם הרגשה טובה, סדר בחיים מתחיל קודם כל בחפצים שלנו, נקו את הבית עם הרבה מים, הוציאו ונקו הכל החוצה והכניסו אנרגיה טובה והשלילית תצא יחד עם הלכלוך, תחזוקה וסדר יהפכו את הבית למקום נעים יותר
בכניסה ובחזית הבית גם כן, דאגו לסדר ולפנות את הדרך, הוסיפו פרחים ועציצים רעננים, שיגרמו לכניסה של הבית להיות מזמינה ומשקפת את פנים הבית.
רוצים לעשות שינוי ולא יודעים מאיפה להתחיל ? כאן באתר ימתינו לכם מיטב מעצבי הפנים הטובים בארץ, מעצבים בכל סגנונות שרק תרצו, עיצוב על פי הפנג שווי, תוכלו לעבור בין מעצב למעצב, לשאול שאלות, לפנות אליו באופן פרטי, לקבל חוות דעת ועוד.
מעצב פנים ? הצטרף אלינו לאתר היחיד והראשון בארץ הנותן במה לכל מעצבי הפנים והאדריכלים, העלאת תמונות, הצגת פרויקטים ועוד.

וילות