חדרי נופש

חדרי נופש בחיפה מול מלונות- מה עדיף? חיפה- עיר של תיירות חיפה היא אחת הערים היפות והמיוחדות בארצנו. היא משלבת בפנים חורש, היסטוריה, אוכלוסיה מגוונת, אתרים יחידי סגלה בקנה מידה עולמי כמו הגנים הבהאיים ומכילה כמובן כל מה שעיר ממוצעת מכילה: מרכזי קניות, שווקים, חוף ים טוב מאוד ועוד. בשל כל האטרקציות שבה חיפה היא עיר אשר מתפרנסת גם מתיירות חוץ ופנים. הימים בהם היתה חיפה עיר של פועלים הסתיימו כבר מזמן.

וילות

בגלל ענף התיירות המפותח, ישנם מקומות רבים לישון בהם. יש בתי מלון יוקרתיים יותר או פחות. ישנם גם מקומות קטנים ופרטיים יותר ללינה. חדרים בחיפה פזורים בכל רחבי העיר. כך גם מלונות בוטיק שהם בן כלאיים של מלון עם חדר אירוח. מהם היתרונות של בתי מלון ומהם היתרונות של חדרי נופש. מהו נקודה הלינה האולטימטיבי? יתרונותיו של בית מלון בית מלון, באופן מיוחד כזה בו החבילה היא הכל כלול, מאפשר לנופשים לא לדאוג בעצם לשום דבר הקשור בתנאי הנופש. הכל קיים ונמצא במלון. הארוחות במלון הן עשירות וישנם כיבודים ונשנושם לאורך כל היום במקומות המרכזיים במלון כמו הבריכה פרטית. מבחינת הבידור, בתי מלון ממש גדולים מספקים בידור ותעסוקה לכולם. עבור המבוגרים ישנה הבריכה פרטית, מכון כושר, מקום ספא בו ניתן לקבל טיפולים, מסעדה ובית קפה חם. עבור הצעירים ישנה גם כן הבריכה פרטית כאשר עבור הקטנטנים ישנה בדרך כלל גם בריכת פעוטות, ישנה הפעלה של צוות בידור, משחקיה ועוד. למעשה, המסוקרנים להיות בתוך המלון לאורך כל החופשה מבלי לצאת ממנו יוכלו לעשות זאת בגלל התעסוקה והתנאים שהוא מספק.

 

ישנם בתי מלון בחיפה שנמצאים על רכס הכרמל וצופים אל הנוף וישנם כאלה הנמצאים בסמוך לים ומהם ניתן להגיע היישר אל החוף. יתרונותיו של צימר אם במלון, באופן מיוחד בחבילת הכל כלול, ניתן להשאר בגבולות המלון מבלי לצאת, חופשה בצימר דורשת מהאורחים להיות ממש קצת יותר פעילים, אם כי היום יש חדרי נופש בחיפה שהם כה מפנקים עד כי ניתן בכל זאת להעביר בהם את רוב היום. עדיין חופשה בצימר מחייבת את האורחים להיות עצמאיים יותר וגם עומדים לרשותם התנאים לכך. אם אורח החדר אירוח מעוניין לבשל ארוחה הוא יכול לעשות זאת בכל רגע, מה שממש לא ניתן לעשות במלון. חדר אירוח הוא רוגע יותר, רגוע יותר ומספק דיסקרטיות. אין בו צוות בידור שיעסיק את הילדים גדולים.

אצל ירדנה

הילדים קטנים יעסיקו את עצמם, מה שיחייב אתכם לשלב גם פעילות מחוץ לצימר. הדבר הוא לטובה כי בחיפה ישנן אטרקציות רבות ומקומות רבים לבקר בהם. למעשה, הבחירה בין חדר אירוח ובית מלון היא עניין של טעם. חדרים נותנים אווירה כפרית יותר. ישנם חדרי נופש בחיפה אך גם בסמוך אליה במקומות כפריים יותר כמו בית אורן לדוגמה. מלון בוטיק- שילוב של מלון וצימר הקונספט של מלון בוטיק הופך אטרקטיבי יותר ויותר ופופולרי. מלון בוטיק נותן את הדיסקרטיות שבצימר אך עדיין מדובר על בית מלון מבחינת מבנה האתר. מלון בוטיק משלב ערך מוסף מבחינת עיצוב האזור או תחום התמחות . התחום יכול להיות ספרים, חפצי אמנות ועוד. בחיפה קיימים מספר מלונות בוטיק בכרמל ובשכונת נווה שאנן הוותיקה.

חדרים דיסקרטיים זולים בחיפה